Vacature voor Hands-on GMP Productie Trainer (0,8 - 1,0 FTE)

15 december 2022

BTF groeit! Voor de uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een hands-on GMP Productie trainer. Heb je expertise op het gebied van productie onder GMP? Ben je bekend met productieapparatuur voor de (bio)farmaceutische industrie? Heb je een passie voor het overdragen van je praktijkervaring en technische kennis? En wil je een optimaal evenwicht werk/privé? Dan hebben we de perfecte baan voor je!

De baan

Wij zijn op zoek naar een ervaren operator of productiemedewerker die zijn/haar expertise wil gaan overdragen aan onze cursisten. Onze trainingen zijn uniek omdat deze veel praktijksessies bevatten waarbij gebruik wordt gemaakt van apparatuur in onze cleanrooms en laboratoria. De focus van het werk zal liggen op het voorbereiden en geven van deze praktische en theoretische trainingen.

Daarnaast zal je betrokken worden bij de ontwikkeling van nieuwe cursussen en trainingsprogramma’s, in samenwerking met de andere trainers en de trainingscoördinator.

Ook ben je medeverantwoordelijk voor het operationeel houden van alle productie- en laboratoria-apparatuur, zowel klein als groot.

Kortom, een veelzijdige baan waarbinnen ruimte is voor eigen initiatief en inbreng!

Jouw profiel

 • Je hebt ervaring in de farmaceutische industrie in een GMP-productieomgeving
 • Talent om de essentie van een onderwerp te vatten en om te zetten in een duidelijk en interessant verhaal
 • Van nature communicatief, sociaal en open voor feedback
 • Interesse om in contact te komen met mensen van diverse achtergronden en nationaliteiten
 • Goed in Nederlands, zowel in woord als geschrift
 • Goed in Engels, zowel in woord als geschrift
 • MBO/HBO werk- en denkniveau (door opleiding of ervaring) in een Life Science discipline
 • Het is een pré als je ervaring hebt met één of meer van onderstaande werkzaamheden:
  - werken in een cleanroom 
  - aseptisch werken
  - werken in een GMP upstream of downstream productieomgeving
  - het geven van (praktijk) trainingen (bijv. het geven van on the job training aan nieuw personeel)

Wil je meer informatie? Neem contact op met dhr Ronald Kompier via ons algemene nummer 088-2830100. Wil je gelijk solliciteren? Stuur je CV en motivatie naar info@biotechtrainingfacility.nl

Over Biotech Training Facility

Biotech Training Facility is een trainingscentrum op het Bio Science Park in Leiden dat praktische opleidingen aanbiedt op het gebied van GMP, kwaliteit en productie en is volledig uitgerust met laboratoria met analytische apparatuur, cleanrooms met productieapparatuur en een technische ruimte met HVAC en WFI-productie. Voorbeelden van trainingsonderwerpen zijn GMP compliance, introductie in Upstream en Downstreamprocessing, werken in een cleanroom,  procesvalidatie, steriliseren,  productontwikkeling, aseptisch werken en environmental monitoring.

Starters en professionals in de biotech, farmaceutische industrie en gezondheidszorg volgen de cursussen om belangrijke vaardigheden en gedrag te leren en in de praktijk te brengen. Wij bieden zowel cursussen op maat voor bedrijven als standaardcursussen aan. Biotech Training Facility werd geopend in februari 2016. Ons team is klein en zeer gemotiveerd om het trainingscentrum verder te ontwikkelen tot een ‘center of excellence’ op het gebied van trainingen voor mensen die werkzaam zijn in de Life Science en Health sector.